پیگمنت, مقالات

واردات و فروش پیگمنت چینی chinese pigment

یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهان چین بشمار می رود. این موضوع آنان را در تولید پیگمنت ها و رنگدانه های چینی هم پیشتاز کرده است. این کشور به عنوان یکی از برزگترین صادر کنندگان انواع پیگمنت معدنی و پیگمنت آلی چینی شناخته شده می باشد و در تولید رنگدانه های خود از فرمول های سنتی نیز استفاده می کند.
واردات پیگمنت چینی در بازارهای جهانی منجر به ایجاد نوسانات اقتصادی گردیده است که به منظور کنترل این نوسانات تنظیم مقرراتی از سوی هر کشور واردکننده صورت گرفته است ولی با وجود این مقررات، تولید کنندگان چین بازار اقتصادی خود را با بازی یکنواختی بازیابی می کنند که با تامین منابع جایگزین همراه می شود. مصرف کنندگان این بازار در سراسر جهان از پیگمنت های چینی در کیفیت های متفاوت استفاده می کنند.
برای آنکه وجه اقتصادی این تولیدات را بشناسیم به اقتصاد چین اشاره ای می کنیم. برخی از احزاب بزرگ اقتصاد جهان استدلال هایی را نشان می دهند که به پایداری یافتن روند اقتصاد چین از سال 1982 اشاره می کند و سابقه آن تا به امروز ادامه داشته است؛ این مطلب که چین را از آسیب پذیری مصون می دارد و این موضوع که در تولید پیگمنت های چینی نیز به خوبی گسترده شده علاوه بر ویژگی های تولیدی و اقتصادی این کشور و ارتباط چرخه تولیدی با تولید پیگمنت چینی، به کیفیت و ویژگی های این صنعت اشاره می کند که به خوبی می توان نتایج این ارتباطات مفید را در جنس مواد اولیه آنها مشاده کرد.

ویژگی های پیگمنت چینی:

تاریخ رنگدانه های چینی را می توان در نقاشی ها و تصاویر یا هنرهای رنگی چین مشاهده کرد. یکی از عواملی که در ممکن کردن این سبک ها نقش ویژه ای را اجرا می کند ماهیت رنگدانه های چینی است؛ این رنگدانه ها دارای محتوای چسب مانند هستند و پس از ترکیب با حلال ها، کیفیتی میان آبرنگ و گواش را ارائه می دهند. هرقدر غلظت این محتوا بالاتر باشد ارزش و کاربرد های آن نیز بیشتر می شود به عنوان مثال تمایزات میان کاغذهای چینی یا تمایز میان پارچه ها یا ابریشم، با تاثیرگذاری کیفیت رنگدانه ها مشخص می شود. پیگمنت چینی در هنر هم بسیار شناخته شده است چراکه قابلیت های این پیگمنت ها آنان را مناسب و از لحاظ هنری مقرون به صرفه می کند.

انواع پیگمنت چینی با توجه به خصوصیات و کاربرد های آنان طبقه بندی می شود و همواره میان این خصوصیات و کاربرد ها محافظت در برابر رطوبت، سالم ماندن رنگدانه ها پس از استفاده بخصوص در برابر آب، میزان خاصیت چسبندگی و مقاومت بالا در برابر لکه گذاری و پاشیدگی از ویژگی های برجسته تری است که شهرت پیگمنت های چینی به آنها وابسته است.
تولید رنگدانه های چینی به علت ترکیبات آنها که از منابع گیاهی و سنگی است، به دانش به خصوصی نیازمند است که در این تولید مشخصۀ نوع و شفافیت رنگدانه ها عموما در فرم سنتی یا با پیروی ازین فرمولاسیون بدست می آید؛ یکی ازین روش ها لایه بندی نام دارد که با ایجاد تاثیرات متفاوت در هر لایه رنگی و درنهایت با ترکیب و همگام سازی آنها با یکدیگر، ویژگی های متفاوت مواد را در رنگدانه های بوجود آمده، تثبیت می کند. روش دیگر، تولید مواد مصنوعی است که ویژگی بارز این نوع در ادغام آسان با چسب است و برای مصارف صنعتی بسیار مناسب تر و آسان تر تهیه می شود.

همچنین رنگ بندی پیگمنت های چینی با 12 طیف پایه مشخص می شود و رنگ های خارج از این طیف را رنگدانه های شیمیایی _ مصنوعی هم می شناسند.

فروش پیگمنت چینی:

مواد رنگدانه ای چینی در فرم های پودر ، ورقه ای و قالب مانند در فرم عمده به عرضه می رسند که به نسبت میزان مصرف در هر صنعت از فرم مناسب آن استفاده می کنند.
شرکت توسعه پردیس سبز از عرضه کنندگان انواع پیگمنت های چینی در بازار واردات پیگمنت در ایران است که با تامین این پیگمنت ها با کاربرد و کیفیت برتر تلاش می کند تا مواد اولیه مناسبی را به مخاطبان شایسته این صنف ارائه دهد. با کارشناسان ما درتماس باشید

کارشناس فروش:

09120809581

کارشناس فنی :

09120809582

یا می توانید از    اینجا   به راحتی پیگمنت های چینی از برند لیلی گروپ (استارکم) را سفارش دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *