افزودنی ها, مقالات

خرید و فروش تیتان titan

واژه تیتان در کلمه به مفهوم یک حوزه موفق و قدرتمند است.
دی اکسید تیتانیوم که آن را با فرم شیمیایی TiO2 (ترکیب عنصر فلزی تیتانیوم با اکسیژن) می شناسیم یک ماده معدنی، جامد و کریستالی است و در مقیاس نانو ذره تشکیل می شود.
این ماده در فرم خالص، با آهن، هیدروژن، کربن و نیتروژن هم ترکیبات متفاوتی ایجاد می کند.
خرید تیتان به فرم کریستالی صورت می گیرد و پس از آماده سازی شیمیایی، فروش تیتان به فرم پودر سفید رنگ به بازار مصرف کننده راه پیدا می کند.
ویژگی های این ماده در درخشندگی، مقاومت در برابر خوردگی، و چگالی کم، مقدمه ویژگی های دی اکسید تیتانیوم است.
تشکیل دی اکسید تیتانیوم تحت فشار معادن و در پوسته زمین رخ می دهد؛ علاوه بر آن می توان از شکست شیمیایی در مواد ترکیبی هم استفاده کرد که به عنوان مثال ترکیب FeTiO3 با یک شکست شیمیایی و جداسازی اکسیدآهن از این ترکیب، به شکل گیری دی اکسید تیتانیوم می انجامد؛ ولی با توجه به مصارف عمده ای که این ماده دارد اغلب با ترکیب طبیعی خود و در فرم همگن کریستالی، از معادن استخراج میشود.

ویژگی های انحصاری انواع تیتان:

ویژگی های مهم این ماده برای ایجاد پوشش انعکاسی و مقاومت در برابر پرتو نور است و می تواند منجر به تغییر رنگ شود، ایجاد شفافیت یا سفیدی و یا کدر کنندگی، ایجاد مقاومت در برابر حرارت، ایجاد پایداری در برابر تغییر فرم با سختی و دقت کربنی بین 5 تا 7 از دلایل کارآمدی این ماده در صنعت است.
سنگ تیتان خاصیت شکنندگی دارد و به این دلیل، از فرم پودری شکل آن بیشتر از فرم های دیگر استفاده می شود همچنین به علت ضریب شکست بالای این ماده که یکی از صدرنشینان در جدول عناصر جامد است و با سیلیکون کربنید و الماس در رقابت است، استفاده گسترده ای در پیگمنت ها و صنایع تولید رنگدانه دارد.

انواع تیتان :

با توجه به این مطالعات دی اکسید کربن را بر اساس شکل گیری آن در فرآیند اکسایش و همینطور خواص انحصاری پس از شکل گیری آن، در 5 دسته نام گذاری می کنیم که 5 نوع از دی اکسید تیتانیوم را معرفی می کند؛ ازین 5  نام گذاری 3 مورد برتر آنرا به ترتیب نام می بریم: تیتان روتایل (روتیل), تیتان آناتاس (آناتاز) و بروکیت.
دی اکسید تیتانیوم عموما در دو فرم روتیل و آناتاز به مصرف می رسد که هر کدام به منظور بهبود خواص فن آوری محصول، با مقداری ناچیزی اکسید آلومینیوم یا دی اکسید سیلیسیم پوشش داده می شود.

بازار جهانی تیتان:

گستردگی تیتان، مصرف جهانی دارد و در رنگ ریزی، عایق بندی، ضخیم کنندگی، پلاستیک، کاغذ، جوهر، مواد بهداشتی، غذایی، داروسازی و … نقش مهمی را ایفا می کند.
میزان تولید جهانی در آمار طبقه بندی شده، دی اکسید تیتانیوم را بعد از دی اکسید سیلیکون از پر مصرف ترین تولیدات پودری جهان به شناخت رساند.
با توجه به این میزان تولیدات و مصارف، آماری که از کشور های تولید کننده این ماده ارائه داده شد، چین را از صدر نشینان دسته اول و هند را از صدرنشینان دسته دوم در تولید حجمی این ماده معرفی کرد.
شرکت توسعه پردیس سبز با همکاری با شرکت های چین و هند، از عرضه کنندگان این ماده در بازار خرید و فروش تیتان به حساب می آید.

کارشناس فروش:

09120809581

کارشناس فنی :

09120809582

یا میتوانید از    اینجا   به راحتی سفارش خود را در سایت ثبت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *