پیگمنت, مقالات

خرید و فروش پیگمنت هندی

یکی از بزرگترین تولید کنندگان منطقه هند به حساب می آید همینطور هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان رنگدانه در جهان به شمار می رود.
با توجه به موقعیت مناطق هند و شرایط جغرافیایی، انواع پیگمنت هندی از مواد آلی تامین می شود و به همین دلایل پیگمنت آلی هندی با شناخت و اعتبار بیشتری در صادرات این مواد همراه گردیده است.

منابع اولیه پیگمنت های هندی:

رنگ های آلی مورد استفاده عمدتا از مواد معدنی آهنی و سنگ های معدنی رنگارنگ تهیه می شود ولی به این معنا نیست که این پیگمنت ها از جنس معدنی هستند. طیف های رنگی معروف عمدتا از رنگ های اصلیِ قهوه ای ، قرمز ، نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی و بنفش گرفته می شوند که به عنوان مثال آبی و سبز از سنگ های مس، فسفات آهن و… بدست می آید و رنگ های سفید از منابع سنگ آهک، گچ و کائولن استخراج می شوند و رنگ های سیاه را از مشتقات گرافیت، پودر ذغال سنگ، چوب ذغال و یا دوده بدست می آورند.

شهرت و اعتبارات پیگمنت های هندی:

رنگدانه های هندی به رنگدانه های زنده شهرت دارند. تاریخ زنده رنگدانه های هند را می توانید در فستیوال رنگ هندوستان ببینید که فستیوال مقدسی است که با رنگین کردن لباس و بدن هایشان دِین تک رنگی خود را به رنگ های متفاوت می دهند و در پایان برای هر رنگ نوعی تعریف و ارتباط با اساطیر و ادیان طبیعی برقرار می کنند؛ روح زنده رنگدانه های هندی در این فستیوال ها به خوبی نشان داده می شود.
شاید رنگ قرمز هندی هم برایتان آشنا باشد؛ این رنگ تنها نماد تزئینی ندارد و در صنعت رنگ به عنوان یکی از شناخته ترین رنگ های قرمز شناخته می شود و در میان هندیان بیشترین ارزش را میان رنگدانه ها دارد.

تولید، خواص تولیدی و عرضه مواد پیگمنت های هندی:

مواد اولیه رنگدانه های هندی غالبا از مواد طبیعی گرفته می شود. شرکت های تولید پیگمنت هندی با بهره گیری از منابع اولیه برتر ، دانش و فرمولاسیون پیشرفته علمی ، امکانات و ابزار پیشرفته کارخانه ای و نیروی انسانی پر سابقه در این صنعت به تولید رنگدانه هایی می پردازند که هر کدام شهرت و عنوان برجسته ای دارند؛ مثلا خواص  ضد خوردگی در پیگمنت های هندی خصوصیتی شناخته شده است که شاید بتوان در بسیاری از پیگمنت های هندی آنرا مشاهده کرد.
سرانجام پس از مدیریت تولید بر این شاخصه ها، این رنگدانه ها به مرحله مصرف می رسند و واردات آنها آغاز می شود. واردات پیگمنت هندی به علت بالا بودن حجم میزان تولیدی، در بسیاری از کشور های جهان اتفاق می افتد که به تائید کیفیت آن هم اشاره دارد.
همینطور با بهره گیری از بازار خدمات مناسب می توان به این مواد با کیفیت برتر هم دسترسی پیدا کرد.

خرید و فروش پیگمنت هندی:

مواد رنگدانه ای هندی در فرم های پودر ، ورقه ای و قالب مانند در فرم عمده به عرضه می رسند که به نسبت میزان مصرف در هر صنعت از فرم مناسب آن استفاده می شود.
شرکت توسعه پردیس سبز از عرضه کنندگان انواع پیگمنت های هندی در بازار واردات ایران به حساب می آید که با تامین انواع رنگدانه های آلی و معدنی و انواع رنگدانه های ضد خوردگی، خدمات خود را در سطح شایستۀ مصرف کنندگان این صنعت به عرضه می رساند.

برای مشاوره فنی و خرید پیگمنت های برند هندی با کارشناسان مجموعه شرکت توسعه پردیس سبز  درارتباط باشید
کارشناس فروش:
09120809581
کارشناس فنی :
09120809582

یا میتوانید از    اینجا   به راحتی سفارش خود را در سایت ثبت کنید

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “خرید و فروش پیگمنت هندی

  1. تبسم گفت:

    برند پیگمنت هندی تون چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *