معرفی وبسایت

معرفی وبسایت
این وبسایت سامانه‌ی اطلاعات مواد برای صنعت پلاستیک است که از سال 1988 آغاز به کار کرده و پیوسته توسعه یافته است. برای تضمین مقایسه بین تامین‌کننده‌های مختلف، هر شرکت ملزم است برای تولید اطلاعات از استانداردهای آزمون یکسان استفاده کند. نرم افزار پایگاه داده برای کاربران واجد شرایط رایگان است.

این سامانه چند‌زبانه است و برگه‌های اطلاعات به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، ژاپنی، چینی و کره‌ای موجود است. با جستجوی نام یک پلیمر، انواع مختلفی از آن که در سامانه ثبت شده است، نمایش داده می‌شود. با انتخاب یک مورد می‌توان به اطلاعات دقیق رئولوژیکی، گرمايي، الکتریکی و ساير ویژگی‌های فیزیکی و ظاهری ماده مورد نظر به شکل اطلاعات عددی یا نمودارهای موجود از تجزیه و تحليل‌های مختلف، دست یافت.

اطلاعات جامعی درباره انواع پلاستیک‌های مختلف شناخته شده و مقایسه آن‌ها و نيز اطلاعات فنی جزئی، وجود دارد. برخی از ویژگی‌ها بسیار ساده بوده و به طور مستقیم قابل استفاده‌اند و برخی دیگر نیاز به پیش‌زمینه‌ی فنی دارند. این وبگاه حاوی فیلم‌های آموزشی آنلاین، برای چگونگی جستجو و استفاده از وبگاه است. این فیلم‌ها می‌توانند آغازی برای ایجاد تخصص در زمینه‌ی ماده انتخاب شده باشند. شرکت‌هایی همچون Evonik ،DuPont ،Mitsubishi ،Arkema ،BASF ،Solvay در این پایگاه داده مشارکت دارند.

آدرس سایت:
http://www.campusplastics.com

ثبت سفارش پیگیری سفارش مشاوره رایگان واتساپ